POMOC V KRIZI

Existuje náplast na duši?  Ano!

Pojďte ji se mnou objevit.

Proč pomoc v krizi? 

Když se někdo zraní, ať už je to jen malý řez nebo modřina, obvykle víme, co máme dělat. Vymyjeme, ochladíme, vydezinfikujme, nalepíme náplast nebo přiložíme obvaz. 

Ale co když jsme rozrušeni, stresováni, odmítnuti, máme pocit, že jsme selhali, točíme se v kruhu v bezvýchodných myšlenkách či jsme jakkoli jinak citově zraněni? Dokážeme najít náplast pro svou duši? Mnoho lidí se poté dezorientuje a neví, jak s tím zacházet - bez ohledu na to, zda se jich situace bezprostředně týká, nebo ne. Což situaci obvykle ještě zhoršuje. 

Přesně proto vám nabízím balíček Pomoc v krizi. Abyste měli na svých cestách malou lékárničku. Pro vás, pro vaše děti, vaše blízké, vaše klienty...

Součástí balíčku je:

  • 1.5h webinář - zaměřený na duševní první pomoc při otřesených emocích. Čerpám z nejnovějších vědeckých výzkumů vycházejících z výzkumu traumatu. Využívám příklady z reálného života. Nabídnu vám konkrétní možná ošetření, která jsou účinná i jednoduchá.
  • 45 min nácvik imaginativní techniky - vyzkoušíte si relaxační techniku s příběhem, během které budete moci obnovit své vnitřní zdroje.
  • 50 min individuální konzultace - možnost doprobrat emoční zranění, či cokoli dalšího, co k tomuto tématu potřebujete vědět.

Cena celého balíčku je 3 990 Kč. 

Webináře proběhnou v prostředí MS Teams. Přihlašovací údaje vám zašlu po odeslání přihlášky a zaplacení. 


Pro přihlášení na webinář Pomoc v krizi vyplňte, prosím, své jméno a email a já vám odpovím. 

* Všechny služby a uchovávání osobních údajů se řídí obecnými nařízeními o ochraně osobních údajů (GDPR).